10 stycznia 2024|

Przegląd nadchodzących zmian czyli informator kadrowo-płacowy 2024

Przegląd nadchodzących zmian czyli informator kadrowo-płacowy 2024 dla pracodawców to spotkanie online, które odbyło się 22/11/23 o godzinie 19:00

W kadrach i płacach istnieje wiele obszarów, na które trzeba zwracać szczególną uwagę. 2023 rok przyniósł wiele znaczących zmian w przepisach kadrowo-płacowych.

Z tej okazji powstał darmowy ebook: Kadry i HR – przegląd zmian w 2023

Już teraz warto przygotować się na nadchodzący 2024 rok i poznać najważniejsze modyfikacje z zakresu regulacji szeroko rozumianego prawa pracy.

Pobierz darmowy e-book

Dowiedz się jakie zmiany w przepisach prawa pracy zaczną obowiązywać w 2024 roku.

W kadrach i płacach istnieje wiele obszarów, na które trzeba zwracać szczególną uwagę. Już teraz warto przygotować się na nadchodzący rok i poznać najważniejsze modyfikacje z zakresu regulacji szeroko rozumianego prawa pracy.

Czas pracy

„Czas pracy dla pracodawców” to eBook, który jest zbiorem najważniejszych zasad i obowiązków związanych z czasem pracy pracowników.

Pomimo faktu, że wielu pracodawców korzysta ze współpracy ze specjalistami z tego zakresu poprzez ich zatrudnienie lub współpracę z biurem rachunkowym, to pracodawca ponosi odpowiedzialność za zgodne z przepisami planowanie i rozliczanie czasu pracy.

Dlatego z przyjemnością oddajemy ten materiał w ręce właścicieli firm, pracodawców i osób zarządzających.

Pobieram eBook

Kategorie