O mnie

Kadrowa, specjalista ds. kadr, specjalista ds. personalnych – to tylko kilka najbardziej popularnych określeń stanowiska, na którym jestem obecnie zatrudniona.

Kontakt


KWP Donata Hermann-Marciniak

ul. Jaracza 72
90-251 Łódź

Nip: 7811688933
Regon 369393887

E-mail:
kadrywpigulce@gmail.com

Formularz kontaktowy

Na co dzień zajmuję się obsługą zarówno kandydatów na pracowników, pracowników, osób zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych oraz wspomagam kierownictwo swoją wiedzą z zakresu prawa pracy. Doradzam, podpowiadam, wyjaśniam wątpliwości, udzielam informacji wszystkim tym, którzy kontaktują się z moim działem.

Pomysł na videoblog tematyczny zrodził się w dość banalny sposób. Jak to często w takich przypadkach bywa, pewnego pięknego dnia obudziłam się i poczułam, że chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Zainspirowali mnie „moi” pracownicy , a raczej – zadawane przez nich pytania, które często powtarzały się i budziły w zadających zarówno dużo wątpliwości jak i emocji, bowiem dotykały bezpośrednio ich praw i obowiązków pracowniczych.

Pomyślałam „przecież Internet zawiera nieskończoną ilość informacji i odpowiedzi na wszelkie wątpliwości, dlaczego zatem wciąż pojawiają się te same pytania?”

Nie chciałam pisać typowego bloga, wrzucając kolejną porcję suchego tekstu, przez który nie dość, że trzeba przebrnąć, to jeszcze pełen jest specjalistycznych terminów. Zrozumiałam, że chodzi o interakcję… o osobę, którą możesz jak koleżankę i jak specjalistę, zapytać o wszystko co Cię interesuje z dziedziny prawa pracy, dziedziny, która tak naprawdę dotyczy każdego z nas. Chodzi o osobę, której możesz zaufać, dla której żadne pytanie nie będzie głupie i niepotrzebne. Postanowiłam skorzystać z kanału YouTube (z którego sama bardzo często korzystam) i przekazać Tobie wszystko to co uważam za istotne i wszystko to co może Ci się przydać w praktyce.

 

 

Zanim jeszcze wiedziałam, co chcę w życiu robić, we wczesnym wieku nastoletnim pracowałam dorabiając sobie do kieszonkowego i borykałam się z pytaniami dotyczącymi mojego zatrudnienia ,a dokładniej mówiąc moich praw i obowiązków, czy też kwestii podatkowo-składkowych. Niestety taką wiedzę nabywa się dopiero w praktyce, a polski system edukacji kompletnie ignoruje tę dziedzinę życia na poziomie kształcenia obowiązkowego. Dlatego chcę Ci pomóc. Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym pracownikiem, potrzebującym poznać odpowiedź na zawiłe pytanie, czy jesteś młodym pracownikiem wchodzącym właśnie na rynek pracy i potrzebujesz podstawowych informacji. Powtórzę to znowu, każde pytanie, które jest ważne dla Ciebie, jest też ważne dla mnie – żadne z nich nie jest niepotrzebne ani głupie! Oczywiście gwarantuję Ci również pełną anonimowość wysyłanych do mnie zapytań i przypadków, doświadczenie uczy mnie, że każdy dzień może przynieść coś nieoczekiwanego, czego ustawodawca nie był w stanie przewidzieć, zatem nie wahaj się i zapytaj już teraz! Jestem tu dla Ciebie i chętnie będę służyć Ci pomocą.

Widziałeś już moje filmy na temat Prawa pracy?
Jeśli jesze nie, możesz to zrobić klikając w zdjęcie powyżej. Znajdziesz tam więcej przydatnych informacji.

Zapisz się do Newslettera

i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata Prawa Pracy. Po za informacjami z pierwszej ręki otrzymasz przydatne wzory dokumentów zupełnie za darmo.

Dziękuje za zapisanie się do newslettera

Wystąpił problem. Spróbuj jeszcze raz.

Potrzebuję Twojej zgody na przesłanie e-booka i przesyłanie newslettera. Pamiętaj, że Twoje dane są u mnie bezpieczne. Administratorem Twoich danych jestem ja - Donata Hermann-Marciniak, prowadząca działalność gospodarczą: KWP Donata Hermann-Marciniak ul. Jaracza 72 90-251 Łódź Nip: 7811688933 Regon 369393887