24 lipca 2022|

Jak rekrutować?

Już teraz wyraźnie możemy zaobserwować istnienie pewnych zjawisk makroekonomicznych, które nie pozostają bez wpływu na rynek pracy w przyszłości: rozwój technologii (automatyzacja i digitalizacja) czy starzenie się społeczeństw. 

Rosnąca luka na rynku pracy sprawia, że pracodawcy głowią i troją w jaki sposób przyciągnąć kandydatów do pracy. Procesy rekrutacyjne są niezwykle czaso i kosztochłonne.  Problemy w branży HR sprawiły, że nawet zatrudnienie pracownika może być przeprowadzane w ten interesujący sposób. 

Wyobraź sobie, że za pomocą jednego filmu interaktywnego oprowadzisz po firmie setki nowych pracowników. Mało tego będą mieli szansę obejrzeć całą firmę jeszcze zanim do niej wejdą, mając możliwość samemu decydować, co zobaczyć w pierwszej kolejności. To wszystko dzięki paru kliknięciom myszką komputera bądź na ekranie telefonu! Wyskakujące wybory pokazują dokładnie taką drogę jaką zaplanujesz w scenariuszu, czyli np. drogę przez biuro, do działu kadr, czy sali ze szkoleniem z zakresu BHP. 

Czy to naprawdę może być takie proste? Tak, może! 

Budowanie marki pracodawcy to wszystkie działania firmy, które mają na celu przekonanie pracowników i kandydatów do pracy, że jest to atrakcyjne środowisko pracy, w którym będą się rozwijać i z którego wartościami mogą się utożsamiać. Najlepszym sposobem aby pokazać sposób funkcjonowania firmy, jest wizualizacja. 

Pokaż, że firma, do której można aplikować jest godna zaufania i dba o to, co czują inni.

Film interaktywny pozwoli na odwiedzenie miejsc w Twojej firmie i lepsze zaznajomienie się z tym, czym ma zajmować się Twój pracownik w danym obszarze przedsiębiorstwa. Scenariusz specjalnie zaprojektowany na potrzeby wizualizacji działalności Twojej firmy jest w stanie wyczerpać temat.

Sprawdź jaki scenariusz możesz zbudować i tym samym wprowadzić organizację na poziom wyżej jeśli chodzi o działania employer brandingowe oraz marketingowe.

Odbierz DARMOWE koncepty scenariusza  dla Twojej firmy! 

https://scenariusz.herofilms.pl/
Kategorie